Biofarma Kobylé

Máme pro vás připravené ubytování na nově zrekonstruovaném statku, do kterého se vejde 11 osob jedno miminko / máme dětskou postýlku i nočník/. K dispozici jsou 4 ložnice, velká společenská místnost s kuchyňským koutem a dvě koupelny. Jistě Vám přijde vhod i krytý, vyhřívaný bazén s vířivkou a saunou. Večerní posezení u krbu pod pergolou naladí každou romantickou duši. Můžete se také zapojit do života farmy - pobývat mezi zvířaty, jezdit na koni anebo i pracovat. Záleží jen na Vás, co si vyberete. Milovníci cyklistiky okolo naší Biofarmy Kobylé najdou síť našich soukromých cyklotras.

Naše Biofarma v Kobylé je to nejlepší místo pro vaše děti. Máme velikánskou zahradu, za ní hned síť cyklostezek, výběhy pro zvířata, les je vzdálen asi 300 metrů. U nás se dětem vždy nejvíce líbí v bazénu. Dospělí nepohrdnou vířivkou ani saunou. Hned před statkem je dětský kolotoč, houpačky, za domem na vás zase čeká tenisový kurt.

Řeknete si, že to mají skoro všude, ale pojďte a ukažte dětem jak se rodí sýr. Měly by vědět, že mléko se nevyrábí v supermarketu, že na záhonku rostou bylinky, v zahradě rybíz na vynikající marmeládu a že si dokonce mohou doma uvařit i mýdlo. Ale hlavně se dozví, že za vším je lidská práce, trpělivost a láska.

Moc se ná Vás těšíme!

Slepičkovi

Spotřeba elektrické energie, plynu a dřeva se hradí na místě. Poplatek za vytápění bazénu a využití wellness cca Kč 2000,-/týden. Majitel (klidný pár) bydlí v sousedním domě a maximálně respektuje soukromí hostů. Objekt je vhodný pouze pro maximálně 11 osob a jedno miminko!