Sportovní vyžití na Toužimsku

Okolí naší Biofarmy Kobylé nedaleko Žlutic nabízí našim hostům široké spektrum vyžití volného času. Na své si přijdou všichni, protože u nás je z čeho vybírat. Specializujeme se především na cyklistiku, turistiku a koně. Naší biofarmu obepíná bohatá síť turistického značení a výhodná poloha Žlutic zajišťuje, že všude je "blízko". Proto i senioři nebo rodiny s dětmi nebudou mít žádný problém se podívat na zajímavá místa v našem okolí.

Žlutice a celá oblast karlovarska je vhodná také pro cyklistické výlety. Najdete zde cca 400 km značených a skvěle upravených regionálních cyklotras vybavených odpočívadly a informačními tabulemi. Terény pro kola jsou zde opravdu různorodé. Svou trasu zde najdou jak začínající cyklisti, rodiny s dětmi, tak i trénovaní sportovci.

Aby se dovolená pro vás stala opravdi nezapomenutelným zážitkem, máme pro vás připravenou i jízdu na koni. Můžete podnikat vyjížďky do přírody, tréning na pískovém obdélníku neob skiering.

Také příznivci golfu si užijí svého milovaného sportu na dovolené u nás. V blízkém dosahu se nacházejí golfová hriště - Golf klub Teplá a Golf klub Karlovy Vary.